tr ru

FİRMA PROFİLİFirmamız 2005 yılında Mera Dış Ticaret Ltd.Şti. ünvanıyla kurulmuş olup ticari hayatına başlamıştır. Güney Kore ve İtalya bağlantılı çalışan firmamız Ticari hayatına Tekstil sektörü ile başlamış ve bu alanda kabul görmüş başarılı bir dış ticaret şirketidir. Mera Dış Ticaret Ltd.Şti. kendi içerisindeki büyüme ve yapılanma sonucu artık hizmet sektöründe de yeniliklere imza atarak ürünlerine Garson Çağrı Sistemini eklemiştir. Bu alanda iddialı olan firmamız hizmet sektöründeki bu değişimin en etkili şirketidir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bağlantıları ile hizmet sektöründeki bu değişimin en büyük ve güvenilir öncüsüdür.

VİZYONUMUZGarson çağrı sistemlerinde en iyisi olmak, en iyi teknolojileri sunarak ve uygulayarak ulusal ve uluslar arası pazarda hizmet anlayışına farklılık getirmek, işletmenize en uygun çözümü sunmaktır.

Müşteri Odaklılık
Amacımız müşterilerimizin başarımızın odak noktasında olduğunu unutmadan her zaman birinci sınıf hizmet vermek.
Ekip çalışması
Kültürel çeşitliliği kucaklayarak bir ekip olarak çalışırız. Etkili iletişimi amaçlayarak iş arkadaşlarımıza ve grup dışındakilere saygıyla yaklaşırız.
Esneklik
İşimizi büyütmek için sürekli yeni fırsatları kollarız; amacımız performansımızı sürekli iyileştirmektir.
Pro-Aktif olmak
İnisiyatif kullanmayı destekler ve karar alımlarında hızlı davranırız. Sonuç odaklı çalışırız; gelişmeleri seyreden değil, gerçekleştiren taraftayız.
Azim
Amacımız ulusal ve uluslar arası alanda başarıyı elde etmek ve siz değerli müşterilerimize gelişen teknolojileri yakından takip ederek uygun çözümleri sunmaktır.


MİSYONUMUZMera Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak misyonumuz sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak hizmet sektöründe gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunmaktır.
  
     
   Anasayfa | Firma Profili | Mera HappyCALL | Referanslar | Bayilik | İletişim
Sanal Tur